You are currently viewing Oferta pracy – Palacz Kotłowni

Oferta pracy – Palacz Kotłowni

„KORPEC” Energetyka Cieplna Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Palacz Kotłowni

Wymiar czasu pracy 1 etat – system zmianowy

Oczekiwania:
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja pracy,
• Sumienność,
• Dyspozycyjność,
• Gotowość do pracy zmianowej.

Mile Widziane:
• Uprawnienia energetyczne grupy G2,
• Doświadczenie w pracy palacza, montera, hydraulika lub spawacza,

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
• Możliwość nabycia uprawnień ciepłowniczych SEP grupy G2,
• Samochód służbowy na czas wykonywania obowiązków,
• Atrakcyjne warunki pracy.

Główne obowiązki:
• Obsługa kotłowni z wszystkimi urządzeniami towarzyszącymi i osprzętem;
• Prawidłowa eksploatacja i kontrola sprawności powierzonych maszyn i urządzeń;
• Przestrzeganie zasad BHP i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie;
• Staranna realizacja powierzonych zadań.

Wymagane dokumenty: CV opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez „KORPEC” Energetyka Cieplna Sp. z o.o. na stanowisko: Palacz kotłowni (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000)”.

Dokumenty należy składać w terminie do 10.10.2023 r. do godz. 15.00 mailowo na adres korpec@korsze.pl, osobiście lub pocztą tradycyjną. (W przypadku wysłania dokumentów pocztą decyduje data fizycznego zarejestrowania w biurze spółki). Zarząd zastrzega możliwość anulowania ogłoszenia o naborze na każdym etapie postępowania. Oferty, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.korpec.korsze.pl.